Ekologické skládky domovního a průmyslového odpadu

Alois Jurník

Ekologicke skladky

Kniha Ekologické skládky pdává informace o nejnovějších poznatcích v oblasti výstavby, provozu a bezpečnosti skládek a naznačuje základní směr problematiky, který je posuzován v příslušných pracovních komisích EU. Je určena pro politiky, úředníky státní správy, znalce, investory, pro projektanty a dodavatele.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-32-3
Formát: 15 x 21 cm
Počet stran: 179
Cena: 260 Kč

Sku
Ekologické skládky
Popis
Kniha pojednává o uvedené lokalitě v chronologicky řazených kapitolách od doby prehistorické až do současnosti, tématické kapitoly jsou věnovány např. znakům obcí, škole, významným rodákům apod. Publikace, opatřená poznámkovým aparátem, je doplněna textovými přílohami (např. přehled farářů, počet domů a obyvatel), přílohami obrazovými včetně barevných fotografií, přehledem, který zachycuje základní data a události z historie obce, i seznamem použitých pramenů a literatury.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Dějiny obce HlubočkyKč260,000,00 kg
Doprava
Objednávka Kniha pojednává o uvedené lokalitě v chronologicky řazených kapitolách od doby prehistorické až do současnosti, tématické kapitoly jsou věnovány např. znakům obcí, škole, významným rodákům apod. Publikace, opatřená poznámkovým aparátem, je doplněna textovými přílohami (např. přehled farářů, počet domů a obyvatel), přílohami obrazovými včetně barevných fotografií, přehledem, který zachycuje základní data a události z historie obce, i seznamem použitých pramenů a literatury. Dějiny obce Hlubočky @ Kč260,00