Jak jsem si dal automat

Marek Chýmal

jak-jsem-si-dal-automat

Novela Jak jsem si dal automat s mnoha autobiografickými prvky je sondou do života gamblerů, ovládaných nezřízenou hráčskou vášní. Názorně je v ní ukázáno, jak tato vášeň deformuje myšlení a jednání hráčů, z nichž se stávají bezohlední sobci. Stranou jdou rodiče, kamarádi, přátelé i známí, neboť touha hrát a pokořit automat je mnohem silnější. I když se gambler nezřídka dostane až na samé dno, jediné východisko vidí opět ve hře. V tomto případě končí celý příběh několikanásobnou tragédií.

Novelu by si měla přečíst především mládež, kterou gamblerství bezprostředně a dennodenně ohrožuje – právě pro ni by měla být varováním.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-75-7
Formát: 12×19 cm
Počet stran: 78
Cena: 79 Kč

Sku
jak_jsem_si_dal_automat
Popis
Tato novela s mnoha autobiografickými prvky je sondou do života gamblerů, ovládaných nezřízenou hráčskou vášní. Názorně je v ní ukázáno, jak tato vášeň deformuje myšlení a jednání hráčů, z nichž se stávají bezohlední sobci. Stranou jdou rodiče, kamarádi, přátelé i známí, neboť touha hrát a pokořit automat je mnohem silnější. I když se gambler nezřídka dostane až na samé dno, jediné východisko vidí opět ve hře. V tomto případě končí celý příběh několikanásobnou tragédií.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Jak jsem si dal automatKč79,000,00 kg
Doprava
Objednávka Tato novela s mnoha autobiografickými prvky je sondou do života gamblerů, ovládaných nezřízenou hráčskou vášní. Názorně je v ní ukázáno, jak tato vášeň deformuje myšlení a jednání hráčů, z nichž se stávají bezohlední sobci. Stranou jdou rodiče, kamarádi, přátelé i známí, neboť touha hrát a pokořit automat je mnohem silnější. I když se gambler nezřídka dostane až na samé dno, jediné východisko vidí opět ve hře. V tomto případě končí celý příběh několikanásobnou tragédií. Jak jsem si dal automat @ Kč79,00