Jak zvládat svůj krevní tlak?

Ingrid Mühlhauser, Peter Sawicki, Ulrike Didjurgeit, Eva Lojdová

jak-zvladat-svuj-krevni-tlak

Autorem publikace Jak zvládat svůj krevní tlak? jsou tři němečtí lékaři a MUDr. Lojdová z Fakultní nemocnice v Olomouci. Knihu jsme vydali nejen proto, že v SRN získala cenu veřejnosti, ale také z důvodu prevence a výchovy. V jednotlivých kapitolách se můžete seznámit např. s tím, jak měřit a kontrolovat krevní tlak, jaké jsou vhodné léky, jak ovlivňuje tlak nadváha, alkohol, kouření apod.

Proč nabízíme knihu právě Vám? Podle nejnovějších výzkumů trpí zvýšeným krevním tlakem 15 – 20 % současné populace. Přispívají k němu nejen nesprávná životospráva, ale i stresové situace, jimž jste při Vašem náročném povolání nepochybně každodenně vystavováni.

Kniha je doplněna barevnými obrázky, grafy a schématy.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-27-7
Formát: 21×15 cm
Počet stran: 109
Cena: 84 Kč

Sku
jak_zvladat_svuj_krevni_tlak
Popis
Autorem publikace jsou tři němečtí lékaři a MUDr. Lojdová z Fakultní nemocnice v Olomouci. Knihu jsme vydali nejen proto, že v SRN získala cenu veřejnosti, ale také z důvodu prevence a výchovy. V jednotlivých kapitolách se můžete seznámit např. s tím, jak měřit a kontrolovat krevní tlak, jaké jsou vhodné léky, jak ovlivňuje tlak nadváha, alkohol, kouření apod."
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Jak zvládat svůj krevní tlak?Kč84,000,00 kg
Doprava
Objednávka Autorem publikace jsou tři němečtí lékaři a MUDr. Lojdová z Fakultní nemocnice v Olomouci. Knihu jsme vydali nejen proto, že v SRN získala cenu veřejnosti, ale také z důvodu prevence a výchovy. V jednotlivých kapitolách se můžete seznámit např. s tím, jak měřit a kontrolovat krevní tlak, jaké jsou vhodné léky, jak ovlivňuje tlak nadváha, alkohol, kouření apod." Jak zvládat svůj krevní tlak? @ Kč84,00