Laureáti Nobelovy ceny – komplet

Robert Weinlich

laureati-nobelovy-ceny-komplet

Nabízíme Vám ucelenou knižní řadu s názvem Laureáti Nobelovy ceny.
Cena významného švédského průmyslníka a mj. vynálezce dynamitu Alfreda Bernharda Nobela (1822-1896) je udělována každoročně již od roku 1901 vynikajícím vědcům, spisovatelům,kolektivům nebo organizacím za objevy a vynálezy v oblasti fyziky, chemie, fyziologie, lékařství a za práci pro mír; od roku 1969 je udělována tato cena také za přínos v oblasti ekonomie.
Každá z pěti knížek přináší stručný životopis vědce/vědců, případně nástin vývoje organizace, a zhodnocení jejich mnohdy celoživotního úsilí, korunovaného udělením prestižní mezinárodně uznávané ceny. Každý medailon je doplněn fotografiemi, příp. logem organizace. Protože jsou jednotlivá hesla řazena chronologicky, představuje každá knížka vhodnou pomůcku k rychlé orientaci a vyhledávání potřebných údajů. Neměla by proto chybět v knihovně žádné školy ani jiné instituce.

laureati-nobelovy-ceny-za-ekonomii Laureáti Nobelovy ceny za ekonomii laureati-nobelovy-ceny-za-fyziku Laureáti Nobelovy ceny za fyziku laureati-nobelovy-ceny-za-fyziologii-a-lekarstvi Laureáti Nobelovy ceny za fyziologii a lékařství laureati-nobelovy-ceny-za-chemii Laureáti Nobelovy ceny za chemii laureati-nobelovy-ceny-za-mir Laureáti Nobelovy ceny za mír

Nakladatelství: Alda Cena: 177 Kč (původní cena 417 Kč)

Sku
laureati_nobelovy_ceny_komplet
Popis
Nabízíme Vám knižní řadu s názvem Laureáti Nobelovy ceny.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Laureáti Nobelovy ceny - kompletKč177,000,00 kg
Doprava
Objednávka Nabízíme Vám knižní řadu s názvem Laureáti Nobelovy ceny. Laureáti Nobelovy ceny - komplet @ Kč177,00