Obrana průměrnosti

Stanislav Komenda

obrana-prumernosti

Obsahem autorových esejů a fejetonů jsou komentáře o věcech našemu národu společných a lidem v této zemi nepochopitelných. Svůj nesouhlas s lidskými slabostmi vyjadřuje vtipem a logickou argumentací. Kniha je psána slušnou češtinou zahrnující intelektuální slovník a přesnou skladbu, což svědčí o hodnotách. Knížka je rozdělena do dvou částí. První – rozsáhlejší nese název Nestandardní úvahy, druhá Alternativní zdroj vitamínu C. Tím, že je v knize pojmenováno mnoho prvků lidského i společenského údělu v takovém množství, lze ji téměř považovat za „učebnici solidního občanství“ v našich podmínkách.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-74-9
Formát: 12×19 cm
Počet stran: 157
Cena: 84 Kč

Sku
obrana_prumernosti
Popis
Obsahem autorových esejů a fejetonů jsou komentáře o věcech našemu národu společných a lidem v této zemi nepochopitelných. Svůj nesouhlas s lidskými slabostmi vyjadřuje vtipem a logickou argumentací. Kniha je psána slušnou češtinou zahrnující intelektuální slovník a přesnou skladbu, což svědčí o hodnotách. Knížka je rozdělena do dvou částí. První - rozsáhlejší nese název Nestandardní úvahy, druhá Alternativní zdroj vitamínu C. Tím, že je v knize pojmenováno mnoho prvků lidského i společenského údělu v takovém množství, lze ji téměř považovat za učebnici solidního občanství v našich podmínkách.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Obrana průměrnostiKč84,000,00 kg
Doprava
Objednávka Obsahem autorových esejů a fejetonů jsou komentáře o věcech našemu národu společných a lidem v této zemi nepochopitelných. Svůj nesouhlas s lidskými slabostmi vyjadřuje vtipem a logickou argumentací. Kniha je psána slušnou češtinou zahrnující intelektuální slovník a přesnou skladbu, což svědčí o hodnotách. Knížka je rozdělena do dvou částí. První - rozsáhlejší nese název Nestandardní úvahy, druhá Alternativní zdroj vitamínu C. Tím, že je v knize pojmenováno mnoho prvků lidského i společenského údělu v takovém množství, lze ji téměř považovat za učebnici solidního občanství v našich podmínkách. Obrana průměrnosti @ Kč84,00