Paměti kriminálního inspektora

Rudolf Denke

pameti-kriminalniho-inspektora

Kriminální inspektor Ruden v této knize líčí skutečné případy poutavě a s humorem. Je to inspektor – lidumil, důvěrný znalec podsvětí a člověk, který stojí pevně na straně zákona. Příběhy jsou zajímavé, i když v nich proti sobě nestojí nepřátelské gangy, nestřílí se ani neteče krev. Zato v nich vystupuje pestrá paleta zlodějů, zlodějíčků, podvodníků i podvodníčků, kteří přestupováním zákona dokáží dennodenně zaměstnat celou kriminální úřadovnu. Jen málokterý případ zůstává nevyřešen.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-51-x
Formát: 12×19 cm
Počet stran: 131
Cena: 65 Kč

Sku
pameti_kriminalniho_inspektora
Popis
Kriminální inspektor Ruden v této knize líčí skutečné případy poutavě a s humorem. Je to inspektor - lidumil, důvěrný znalec podsvětí a člověk, který stojí pevně na straně zákona. Příběhy jsou zajímavé, i když v nich proti sobě nestojí nepřátelské gangy, nestřílí se ani neteče krev. Zato v nich vystupuje pestrá paleta zlodějů, zlodějíčků, podvodníků i podvodníčků, kteří přestupováním zákona dokáží dennodenně zaměstnat celou kriminální úřadovnu. Jen málokterý případ zůstává nevyřešen.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Paměti kriminálního inspektoraKč65,000,00 kg
Doprava
Objednávka Kriminální inspektor Ruden v této knize líčí skutečné případy poutavě a s humorem. Je to inspektor - lidumil, důvěrný znalec podsvětí a člověk, který stojí pevně na straně zákona. Příběhy jsou zajímavé, i když v nich proti sobě nestojí nepřátelské gangy, nestřílí se ani neteče krev. Zato v nich vystupuje pestrá paleta zlodějů, zlodějíčků, podvodníků i podvodníčků, kteří přestupováním zákona dokáží dennodenně zaměstnat celou kriminální úřadovnu. Jen málokterý případ zůstává nevyřešen. Paměti kriminálního inspektora @ Kč65,00