Romské povídky

Alice Bělohlávková-Karasová

romske-povidky

Autorka knihy Romské povídky čerpá náměty z vlastního života, neboť hrdiny svých povídek osobně poznala jak při povolání zdravotní sestry, tak jako starostka romských osadníků na Valašsku. Povídky jsou věnovány JUDr. Tomáši Holomkovi, který pracoval ve Svazu Cikánů-Romů a často říkával: „Lidé nejsou černí a bílí, jsou jenom dobří a slušní proti zlovolným a agresivním, a těm nesmí být dovoleno a schváleno, aby mohli konat zlo.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-68-4
Formát: 12×19 cm
Počet stran: 122
Cena: 79 Kč

Sku
romske_povidky
Popis
Autorka čerpá náměty z vlastního života, neboť hrdiny svých povídek osobně poznala jak při povolání zdravotní sestry, tak jako starostka romských osadníků na Valašsku. Povídky jsou věnovány JUDr. Tomáši Holomkovi, který pracoval ve Svazu Cikánů-Romů a často říkával: "Lidé nejsou černí a bílí, jsou jenom dobří a slušní proti zlovolným a agresivním, a těm nesmí být dovoleno a schváleno, aby mohli konat zlo.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Romské povídkyKč79,000,00 kg
Doprava
Objednávka Autorka čerpá náměty z vlastního života, neboť hrdiny svých povídek osobně poznala jak při povolání zdravotní sestry, tak jako starostka romských osadníků na Valašsku. Povídky jsou věnovány JUDr. Tomáši Holomkovi, který pracoval ve Svazu Cikánů-Romů a často říkával: "Lidé nejsou černí a bílí, jsou jenom dobří a slušní proti zlovolným a agresivním, a těm nesmí být dovoleno a schváleno, aby mohli konat zlo. Romské povídky @ Kč79,00