Štěstí od tří do šesti

Stanislav Komenda

stesti-od-tri-do-sesti

Knížka Štěstí od tří do šesti předkládá kombinatorický model strategie hráče při sázení ve hře typu Sportka v situaci, kdy se jeho sázení omezuje na vybraný dílčí soubor ze všech 49 čísel. V tabelární i grafické formě jsou předloženy číselné vlastnosti všech v úvahu přicházejících variant této strategie sázení. Knížka oslovuje čtenáře, který pokouší Štěstěnu, aniž by slepě spoléhal na její dobrou vůli. Je doplněna několika ilustracemi a aforismy.


Nakladatelství: Alda
ISBN: 80-85600-62-5
Formát: 12×19 cm
Počet stran: 114
Cena: 58 Kč

Sku
stesti_od_tri_do_sesti
Popis
Knížka předkládá kombinatorický model strategie hráče při sázení ve hře typu Sportka v situaci, kdy se jeho sázení omezuje na vybraný dílčí soubor ze všech 49 čísel. V tabelární i grafické formě jsou předloženy číselné vlastnosti všech v úvahu přicházejících variant této strategie sázení. Knížka oslovuje čtenáře, který pokouší Štěstěnu, aniž by slepě spoléhal na její dobrou vůli. Je doplněna několika ilustracemi a aforismy.
Možnosti produktu
#MožnostCenaHmotnost
1Štěstí od tří do šestiKč58,000,00 kg
Doprava
Objednávka Knížka předkládá kombinatorický model strategie hráče při sázení ve hře typu Sportka v situaci, kdy se jeho sázení omezuje na vybraný dílčí soubor ze všech 49 čísel. V tabelární i grafické formě jsou předloženy číselné vlastnosti všech v úvahu přicházejících variant této strategie sázení. Knížka oslovuje čtenáře, který pokouší Štěstěnu, aniž by slepě spoléhal na její dobrou vůli. Je doplněna několika ilustracemi a aforismy. Štěstí od tří do šesti @ Kč58,00